881 519 871

Zespół

Poznaj zespół

W naszym zespole zgromadzliśmy osoby, które z pasją tworzą Wybiera.pl i wspierają naszych partnerów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 • Marcin Dadel

  Prezes

  Prezes Zarządu Witkac.pl odpowiedzialny za bieżące zarządzanie zasobami firmy oraz rozwój oferowanych przez nas aplikacji. Doświadczony samorządowiec i pozarządowiec skupiający się na wprowadzaniu rozwiązań na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i innowacji (współtwórca portalu www.ngo.pl). Były członek Rady Działalności Pożytku Publicznego przy MPiPS oraz współpracownik Kancelarii Prezydenta RP.

 • Grzegorz Basarab

  Marketing

  Członek Zarządu Witkac.pl odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy z klientami, partnerami biznesowymi oraz prowadzenie szkoleń wdrożeniowych. Współautor i koordynator kompleksowych projektów społecznych na rzecz współpracy samorządów i organizacji pozarządowych. Animator społeczności lokalnych i trener umiejętności projektowych. Społecznik, aktywista nieformalnej grupy Witkacy Cacy Cacy, współtwórca Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

 • Agnieszka Wojtala

  Obsługa klientów

  Kierowniczka Biura Obsługi Klienta Witkac.pl. Monitoruje przebieg wsparcia udzielanego naszym klientom przez BOK, zarządza pracą konsultantek i konsultantów. Koordynuje pracę BOK z zespołami wdrożeniowym i programistycznym, uzgadnia kierunki rozwoju Systemu Witkac.pl uwzględniając perspektywę klientów. Doświadczenie zawodowe gromadziła pracując m.in. w ośrodku pomocy rodzinie oraz angażując się w działalność słupskiego oddziału Stowarzyszenia im. św. Brata Alberta. Wierna fanka słupskiej drużyny koszykarskiej „Czarni”.

 • Stanisław Kuczyński

  Obsługa klientów

  Konsultant w Biurze Obsługi Klienta. Odpowiedzialny za bieżącą obsługę naszych klientów, w tym zbieranie i przetwarzanie zgłaszanych uwag rozwojowych. Zdobywa również kompetencje wdrożeniowca. Czas wolny najchętniej spędza grając w siatkówkę plażową, w basenie pływackim lub rozgrywając partie nieśmiertelnych gier planszowych.

 • Agnieszka Wirkus

  Obsługa klientów

  Konsultantka w biurze obsługi klienta firmy Witkac, odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą telefoniczną klientów. Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na wydziale Ekonomii. Interesuje się architekturą, turystyką i psychologią człowieka. Miłośniczka ogrodów i terenów zielonych, lubi się angażować w pomoc innym.

 • Ewa Gaj

  Obsługa klientów

  Konsultantka w Biurze Obsługi Klienta i Specjalistka ds. ochrony danych osobowych. Na co dzień wspiera użytkowników systemu Witkac.pl w korzystaniu z platformy oraz dba o bezpieczeństwo przetwarzania w firmie danych. Doświadczenie zawodowe zdobywała zajmując się pośrednią obsługą klientów. Swoją pasję realizuje pielęgnując przydomowy ogród.

 • Anna Kuś

  Obsługa klientów

  Specjalistka wspierająca użytkowników w obsłudze serwisu wpłacam.ngo.pl, jest również zaangażowana w jego rozwój. Umiejętności praktyczne i doświadczenie gromadziła przez ostatnie parę lat pracując w Wydawnictwie na stanowisku specjalistki do spraw marketingu. Absolwentka kulturoznawstwa, obecnie studiuje hobbystycznie dietetykę. Entuzjastka kryminalnych historii i murali.

 • Jakub Wielgomas

  Obsługa klientów

  Lider zespołu wdrożeniowego dostosowującego funkcjonalności dostarczanych przez nas narzędzi – w szczególności Witkac.pl i Wybiera.pl – do potrzeb klientów. Koordynuje prace wdrożeniowe uzgadniając je z zespołem programistycznym oraz Biurem Obsługi Klienta. Zawodowe doświadczenia gromadził przez 10 lat pracując w ogólnopolskiej korporacji dostarczającej usługi telekomunikacyjne. Entuzjasta serwowanych z „czarnego krążka” elektronicznych brzmień.

 • Daniel Jursza

  Developer

  Programista, koordynator zespołów developerskich z 25-letnim stażem. W "Witkacu" odpowiedzialny za badanie i rozwój technologii, główny architekt oprogramowania. Udziałowiec Infocity Sp. z o.o., firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania oraz projektowaniem stron internetowych. Współwłaściciel firm OptiNav i OptiMedi wdrażających nowoczesne technologie wizyjne w przemyśle i medycynie. Autor oprogramowania m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

 • Sebastian Sobek

  Developer

  Programista i lider zespołu programistycznego. Koordynuje pracę zespołu programistów rozwijających system Witkac.pl. Odpowiada za opracowywanie i implementację nowych rozwiązań oraz dostosowanie funkcjonalności do specyficznych oczekiwań klientów. Zaangażowany w rozwój aplikacji Wybiera.pl i Wplacam.pl. Inżynier Infromatyki, aktualnie studiuje na Politechnice Koszalińskiej. Wolny czas spędza przy ulubionej muzyce i grach komputerowych.

 • Krzysztof Chomicz

  Developer

  Inżynier telekomunikacji cyfrowej, wiedzę i tytuł zdobył na Politechnice Koszalińskiej. Zajmuje się obsługą techniczną i wdrażaniem usprawnień w systemie Witkac.pl. Programista aplikacji internetowych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nasz specjalista w zakresie konfiguracji i obsługi sprzętu teleinformatyczngo. Nowoczesne technologie i programowanie to jego życiowe pasje. Swój wolny czas lubi spędzać na szlakach pieszorowerowych.

 • Piotr Wrzachol

  Developer

  Programista, zajmuje się rozwijaniem funkcjonalności systemu Witkac.pl, w tym specyficznej wersji systemu wykorzystywanej przez Lokalne Grupy Działania. Ukończył technikum o profilu informatycznym, studiuje informatykę na Politechnice Koszalińskiej. W wolnym czasie uprawia bieganie, a w czasie wolnym od biegania – turystykę rowerową lub inne sporty.

 • Krzysztof Wyka

  Developer

  Programista, zaangażowany w rozwój indywidualnych zamówień naszych klientów (obecnie rozwój portalu ngo.pl). Technik informatyk aktualnie poszerzający swoją wiedzę i umiejętności jako student Politechniki Koszalińskiej. Entuzjasta nowoczesnych technologii, fan gier komputerowych i szusowania na rolkach.

 • Kornel Łysakowski

  Developer

  Programista odpowiedzialny za wdrażanie nowych oraz rozwijanie już istniejących modułów aplikacji Witkac.pl. Ukończył technikum o profilu informatycznym, studiuje informatykę na Politechnice Koszalińskiej. Wolny czas poświęca muzyce.

 • Michał Klemiato

  Developer

  Programista zaangażowany w rozwój aplikacji Witkac.pl. Absolwent technikum o profilu informatycznym, obecnie poszerza swoją wiedzę jako Student Politechniki Koszalińskiej. Wolny czas spędza czytając książki lub oglądając seriale.

 • Joanna Pawłaszek

  Designer

  Specjalistka w zakresie projektowania, animowania i programowania grafiki, reklam, interfejsów aplikacji i kompletnych witryn internetowych. W naszym zespole odpowiedzialna za projektowanie materiałów promocyjnych, elementów interfejsu systemu i firmowej witryny. Swoje umiejętności wykorzystuje i poszerza od 17 lat, a w tym czasie współpracowała m.in. z firmą Gadu-Gadu i gazetami “Giełda Samochodowa” oraz “Auto Market Truck”.

 • Katarzyna Kania

  Biuro

  Wspiera Zarząd i zespół firmy w wykonywaniu czynności sekretaryjnych i formalnych, w szczególności związanych z przetwarzaniem dokumentacji oraz kontaktem z klientami. Odpowiedzialna za przygotowanie i wymianę informacji z księgowością. Swoją pasję realizuje współpracując z osobami niepełnosprawnymi na zajęciach z rękodzieła artystycznego.

Dołącz do zespołu wybiera.pl!. Wyślij Swoje CV! Ok, zrobię to!