881 519 871

Korzyści

Oszczędzasz czas i pieniądze

System na każdym etapie konkursu wykonuje automatyczne czynności, a Ty skupiasz się na najważniejszym.

Możliwości wybieram.pl oszczędzają czas pracy na każdym etapie budżetu obywatelskiego. Raz wprowadzone do systemu i zweryfikowane dane są zapisywane oraz wykorzystywane do automatycznego wypełniania formularzy, czy generowania wyników głosowania. Nie musisz ręcznie zliczać głosów!

Masz pewność i bezpieczeństwo

Gwarancji udziela Ci doświadczony i kompetentny zespół, stosujący innowacyjne i przetestowane rozwiązania

Wybiera.pl tworzone jest przez doświadczony zespół informatyków, osób współpracujących z samorządami. Szybkie łącza internetowe, automatycznie i regularnie tworzone kopie zapasowe oraz stosowane algorytmy szyfrowania zapewniają bezpieczeństwo danych gromadzonych w systemie.

Pracujesz elastycznie i w komforcie

Obsługa wszystkich elementów systemu jest intuicyjna, możesz ją prowadzić z każdego miejsca i w dogodnym dla siebie czasie

Dostęp do wybiera.pl jest możliwy z każdego komputera z dostępem do Internetu, niezależnie od czasu i miejsca. Dzięki temu możliwa jest zdalna praca w systemie, w tym weryfikacja wniosków, a przede wszystkim głosowanie! Dzięki temu możliwe jest również prezentowanie zawsze aktualnych informacji statystycznych o przebiegu głosowania.

Dbasz o środowisko naturalne

Papier, karty do głosowania wykorzystujesz tylko wtedy, kiedy jest to absolutnie niezbędne

System głosowania umożliwia ograniczenie papieru stosowanego w głosowaniu tradycyjnym.

Ile kosztuje system Wybiera.pl? Napisz do nas!